Najnovšie recenzie zo sekcie Plniteľné kapsule do kávovarov

Pridané: 10. mája 2024

Zakúpený v EKO kapsule.sk

• ekologicka nahrada jednorazovych kapsul
  • lahka manipulacia a nasledne cistenie
Eko Kapsule Tassimo 60 ml + 180 ml

Eko Kapsule Tassimo 60 ml + 180 ml

Overený zákazník EKO kapsule.sk Marek

Pridané: 6. mája 2024

Zakúpený v EKO kapsule.sk

spokojný, stačí 180ml (objem kávy)

Verk 15882 5 ks

Verk 15882 5 ks

Overený zákazník Darcekvakcii.sk Macko Uško

Pridané: 1. mája 2024

Zakúpený v Darcekvakcii.sk

• oplatí sa ich kúpiť aspoň 10, kapsule naplnené kávou v zásobe a zatvorené v dóze, aby nestratili arómu.
  • fungujú v podstate celkom dobre, treba si ale dávať pozor, aby sa kávou nenaplnili príliš: potom káva vyteká a prská aj mimo výtok. Prax ukáže, koľko kávy je OK.
  • uvidí sa, koľko vydržia

Overený zákazník EKO kapsule.sk Macko Uško

Pridané: 1. mája 2024

• antikor
  • príliš vysoká cena

Používam aj plastové kapsule, ktoré sú neporovnateľne lacnejšie, slúžia rovnako dobre, avšak neviem ako dlho vydržia.

WayCap Dolce Gusto nerezová 2 ks

WayCap Dolce Gusto nerezová 2 ks

Overený zákazník Zemito.sk Overený zákazník

Pridané: 29. apríla 2024

Zakúpený v Zemito.sk

• Lahko sa cistia
  • Pliesok ktory sluzi ako filter sa pod tlakom lahko ohyba
  • Filter s mensim poctom otvorov je prakticky k nicomu, voda nedokaze prejst cez filter a strieka naokolo
  • Treba davat pozor na spravne namletie, ak je kava namleta prilis najemno, voda strieka mimo hlavneho otvoru
  • Vlastne asi nedava zmysel kupovat tie kapsule 2. Kedze dodane 2 filtre su kazdy rozny, tak aj tak je v jednom momente pouzitelna len jedna kapsula, kedze iba jeden filter je pouzitelny. Preto skor odporucam kupit verziu iba s jednou kapsulou. Pripadne druha kapsula moze byt do rezervy, ak by sa nejako znicilo viecko prvej kapsule.

Je to pouzitelne, ale treba si dat pozor na mnozstvo kavy a na to, ako je namleta. Ak je namleta prilis najemno, pripadne je pouzity filter s mensim poctom otvorov, stroj nedokaze pretlacit vodu cez kavu a voda tak strieka cez vrchnak.

Pri pouziti cca 7-7.5 gramov a namleti kavy na velkost castic o nieco mensiu ako krystalovy cukor z toho vyjde normalna kava.

Len pre pokus som tiez skusil do kapsule vlozit aj Granko a Manner praskovu cokoladu. Nefungovalo to, aj Granko, aj Manner sa zmenili na blato, ktore uplne zablokovalo vsetky dierky kapsule a voda striekala vsade naokolo.

Pridané: 25. apríla 2024

• Lepšie naplnit
  • Lepšie naplniť
  • >slabšia kava

Pridané: 8. apríla 2024

(naposledy upravené 8. apríla 2024)

Zakúpený v Zapardrobnych.sk

• Po vyskušaní sa mi neda otvorit kavovar a vybrat kapsulu. Uplne novy kavovar znehodnotený.
Verk 15883 5 ks

Verk 15883 5 ks

Overený zákazník Darcekvakcii.sk Overený zákazník

Pridané: 4. apríla 2024

Zakúpený v Darcekvakcii.sk

Overený zákazník EKO kapsule.sk Helen282

Pridané: 30. marca 2024

Zakúpený v EKO kapsule.sk

• Veľmi šikovná vecička, ľahko sa umýva.

Pridané: 20. marca 2024

Zakúpený v Zapardrobnych.sk

• Univerzálny na kávu aj na čaj
  • Viacnásobne použiteľný
  • Neviem

Pridané: 23. februára 2024

Zakúpený v EKO kapsule.sk

Skúsil som do tohto kávovaru viacej kapsulí od rôznych dodávatelov. Všetky nejakým spôsobom Nepasovali, tiekli kade tade. Jedine s týmito ekokapsulami kávovar robí kávu tak ako má.

Overený zákazník EKO kapsule.sk Ivan

Pridané: 11. februára 2024

Zakúpený v EKO kapsule.sk

• Spočiatku som bol dosť nedôverčivý ale Po prvom použití týchto EKO kapsul som nadšený. Káva je intenzívnejšia ako originál kapsule. Ta chvíľka naviac pri príprave naozaj stojí za to. Umývanie je rýchle. Najlepšia káva je ak použijete plnú odmerku. Asi bude dôležité aj mletie. Ja som kúpil už pomletým kávu BIO Peru z DM a tá je pomlete tak akurát. Rozmýšľam teda nad mlyncekom aby som vyskúšal aj iné kávy.

Overený zákazník EKO kapsule.sk Natália

Pridané: 1. februára 2024

Zakúpený v EKO kapsule.sk

Spokojná z tovarom aj z príjemným darčekom potešilo

Overený zákazník EKO kapsule.sk Veronika

Pridané: 29. januára 2024

Zakúpený v EKO kapsule.sk

• eko kapsule, sme radi, ze sa daju pouzivat znovu a znovu
  • prisli v cisto v papierovom obale
  • je dobre mat dve ked sa vam nechce hned cistit a chcete spravit dve kavy
  • ked zasunieme pod do kavovaru, vrch sa trocha otoci a je narocnejsie nastavit stredovu bodku presne
SealPod Dolce Gusto nerezová

SealPod Dolce Gusto nerezová

Pridané: 27. januára 2024

Zakúpený v EKO kapsule.sk

produkt je OK a kvalitny mozno pre jednu osobu ok ale neverim tomu ze uz kvoli 2 kavam bude niekto opakovane naplnat tuto kapsulu. je to velmi pracne a neprakticke, kapsula je horuca. Cela procedura obnasa postavit kapsulu do niecoho, vlozit papierik, naplnit kavu, zavriet, spravne vlozit do kavovaru, spravit kavu, vycistit (je horuca), vysusit (inak sa papierik prichyti o okraj), vlozit papierik, kavu, pozatvarat, zasa spravne vlozit (inak si ulomite ihlu), urobit kavu, zasa kapsulu vyplachnut a nechat niekde susit, upratat bordel. Kapsula je kvalitna ale cely Dolce Gusto je hlupost a pri cenach kapsul do pol roka preplatite normalny kavovar. Vyhral som tu sprostost (Dolce Gusto) v tombole a manzelka ju strasne chcela vyskusat. Za 10 dni sme minuly na kapsule cca 40 EUR a 30 eur na tuto naplnitelnu kapsulu. Asi by sme usetrili ak by sme chodili do kaviarne :D

Overený zákazník EKO kapsule.sk Miroslav

Pridané: 27. januára 2024

Zakúpený v EKO kapsule.sk

Popis, a návod v balení presne sedí.

Pridané: 20. decembra 2023

Plná spokojnosť

Eko Kapsule Tassimo 60 ml

Eko Kapsule Tassimo 60 ml

Overený zákazník EKO kapsule.sk Stanka

Pridané: 12. decembra 2023

Zakúpený v EKO kapsule.sk

Objednávala som kapsulu pre kávovar BOSCH Tassimo 60 ml a maximálna spokojnosť. Všetko funguje ako má, kapsula pekne drží, nič z nej nevyteká/"nevybuchuje". Použitie je rovnako jednoduché ako pri originál jednorázových kapsuliach. Osobne som veľmi rada, že takéto niečo na trhu existuje. Inak by sme kávovar za symbolickú cenu posunuli už niekomu inému. Takto ho môžeme s čistým svedomím, že nevyhadzujeme toľko plastu, ďalej využívať. A navyše si v ňom môžeme pripraviť akúkoľvek zrnkovú kávu, ktorá nám chutí. Ušetríme aj nemalé peniaze, keďže originál kapsule sú drahé. Proste super produkt.

Tchibo Sealpod FeePod

Tchibo Sealpod FeePod

Overený zákazník GourmetKava.sk Overený zákazník

Pridané: 10. novembra 2023

(naposledy upravené 10. novembra 2023)

Zakúpený v GourmetKava.sk

Šetrí peniaze